PROBĚHLO: Hatha Jóga v dubnu a květnu

Hatha Jóga

Po úspěchu podzimních akcí jsme uprostřed přírodního ráje opět připravili speciální pobyty s lekcemi Hatha Jógy i v roce 2015. K dispozici jsou dva termíny, vhodné pro začátečníky i pokročilé:

  • 24. – 26. dubna,
  • 15. – 17. května.

Hatha Jóga byla dříve známá především jako královská jóga pevné vůle a sebekázně, dnes se však využívají především techniky, díky kterým je možné uvolnit tělo a následně dosáhnout získání nové energie. Hlavní součástí tohoto specifického systému jógy jsou ásany (pozice těla), pránájáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli). Pod skvělým vedením Lenky Wimmerové si může zacvičit každý, kdo by rád vyzkoušel toto znovu objevené cvičení s bohatou historií. Hatha Jóga je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

POBYT „HATHA JÓGA NA JÍZDÁRNĚ“ ZAHRNUJE:

  • Ubytování na dvě noci se snídaní.
  • 5x lekce Hatha Jógy, každá lekce trvá 1,5 – 2 hodiny.
  • Povodění na Fríském koni.

První lekce začíná v 18:00, víkendové ranní lekce jsou zahájeny vždy v 7:30, pro nastartování organismu do nového dne, a pobyt je zakončen nedělní odpolední lekcí v 15:00.

Cena za osobu na 3 dny již 2.400,-

Dále si můžete domluvit relaxační vyjížďky a vyzkoušet lekce jízdy na koni, dle nabídky Jízdárny. Pobyt je vhodný i pro celou rodinu, na děti čeká klubovna, kde mohou malovat a tvořit, je také možné zajistit program u koní a pro menší děti u poníků. Víkendový pobyt můžete doplnit i aktivitami, které nabízí Centrum Walzel, zde máte jako naši hosté nárok na slevu.

Pobyt si můžete objednat po telefonu: 777 762 312 nebo prostřednictvím emailové formuláře v kontaktech.