Ubytování

Nevytvořili jsme jen ubytování, ale místo, kam se budete rádi vracet. Pro krásy naší Jízdárny a jedinečnou eleganci Fríských koní.

 

 Využijte rezervační systém a zarezervujte si svůj pobyt včas.

Čtyřlůžkový pokoj s terasou | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, manželská postel, rozkládací pohovka, TV, připojení na internet, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)

Předností tohoto pokoje je krásná dřevěná terasa, ze které máte výcvik koní jako na dlani.

p0002

Dvoulůžkový pokoj | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, manželská postel, TV, připojení na internet, šatní skříň, komoda, trezor, relaxační křesílko, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)

 

p0003

Dvoulůžkový pokoj | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, dvě samostatné postele, rozkládací křeslo, TV, připojení na internet, šatní skříň, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)

p0004

Dvoulůžkový pokoj | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, manželská postel, TV, připojení na internet, šatní skříň, komoda, trezor,kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)

p0005

Dvoulůžkový pokoj | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, dvě samostatné postele, TV, připojení na internet, šatní skříň, komoda, relaxační křesílko, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)

p0006

Čtyřlůžkový pokoj |  Tento pokoj je zařízen koupelnou s vířivou vanou, WC, šatní skříň manželská postel, rozkládací pohovka, TV, připojení na internet, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)

Ponořte se do bublinek v koupelně s masážní vířivou vanou.

 

booking

Fotogalerie z Jízdárny

IMG_8227