Okolí

Penzion se nachází v samém srdci Broumovského výběžku, v malebné vesnici Hejtmánkovice, která byla oceněna i v soutěži „Vesnice roku 2014“. Mnoho zajímavého se přitom nachází i v našem okolí a vy si tak můžete vybrat z nepřeberné nabídky aktivit.

Pohodlně se k nám dostanete autem. Ve směru z Broumova a z Meziměstí jezdí pravidelná autobusová doprava a vždy můžete využít i taxi služeb, na které vám rádi předáme kontakt.

Volnočasové centrum Walzel – www.walzel.cz (5 km, směr Meziměstí)
Restaurace Švejk – Nabídka originálních pokrmů uspokojí i ty největší gurmány.
Střelnice – Nejmodernější krytá střelnice v ČR, která nabízí 4 typy střelnic. Můžete si zastřílet z dlouhých zbraní ve střelnici dlouhé 50m, z krátkých zbraní ve střelnici s inteligentním závěsným terčovým systémem nebo ve střelnici s interaktivním projekčním systémem. Dále je možné využít laserovou simulační střelnici u bowling baru.
Solná jeskyně
Lezecká stěna, posilovna, tělocvična
Bowling bar
Diskontní prodejna potravin

Farma Wenet – www.wenet.cz (4 km, směr Broumov)
Úžasná rodinná farma se spoustou domácích i exotických zvířat. Každý návštěvník má jedinečnou možnost setkat se s nimi a některá si i osobně pohladit, především velbloudi a oslíci jsou ti nejvděčnější mazlíci.  Celé rodiny i větší skupiny zde zažijí neobyčejné chvíle, odpočinou si v příjemném prostředí a nabijí se novou energií v přírodním okolí. Rozhodnete-li se farmu navštívit, je potřeba se vždy telefonicky předem domluvit. Farma Wenet, Kladská 346, 550 01 Broumov, Telefon: 777 699 588 – Martin Weber, telefon: 777 762 305 – Martin Netík, e-mail:

Golf Club Grosshof – www.grosshof.cz (3 km, směr Broumov)
Golf pod Broumovskými stěnami stojí za návštěvu i díky svému okolí a nachází se v bezprostřední blízkosti Farmy Wenet.

Klášter Broumov – www.klaster-broumov.cz (3 km, směr Broumov)
Broumovský benediktinský klášter je místem, které žije aktivním kulturním životem a v jeho areálu se nachází mnoho možností kulturního i turistického vyžití. Klášterní kavárna Café Dientzenhofer zve všechny návštěvníky areálu benediktinského kláštera k posezení v příjemném, klidném a inspirujícím prostředí.

Koupaliště Meziměstí – www.koupaliste.mezimesti.cz (5 km, směr Meziměstí)
Moderní koupaliště, které prošlo v roce 2010 kompletní přestavbou.

Adršpašsko-Teplické skály – www.skaly-adrspach.cz (21 km, směr Adršpach)
Tolik fascinujících zákoutí jako v Adršpašsko-teplických skalách uvidíte jen málokde. Jsou tím největším a nejdivočejším skalním městem Střední Evropy a rozhodně nejsou jen atrakcí na jeden den, můžete zde žasnout celý život.

Nákupní centrum Victoria Wałbrzych Polsko – www.galeriavictoria.pl (29 km, směr Meziměstí a Wałbrzych)
Moderní nákupní dům s mnoha obchody.

Odkazy na další zajímavé internetové stránky:
www.nasebroumovsko.cz
www.broumov-mesto.cz
www.hejtmankovice.cz