Svatební půjčovna


  PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA PRO FAKTURAČNÍ ÚDAJE

  PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S PONÍKY 2017
  MÍSTO: Jízdárna Hejtmánkovice, Hejtmánkovice č. p. 193, 550 01 Broumov,
  CENA: 2900,- / včetně oběda, svačin a pitného režimu na celý den,
  ČAS: od 8:00 do 17:00 hodin, sraz v horní klubovně Jízdárny Hejtmánkovice,
  TERMÍN: vyberte si vhodný termín 10. – 14. července 2017 | 24. – 28. července 2017 | 7. – 11. srpna 2017.

  DŘEVĚNÉ STOLY 140x90 cm (21 ks) A DŘEVĚNÉ ŽIDLE (100 ks) - součást pronájmu stodoly

  2-4

  DŘEVĚNÉ STOLY 140x90 cm (21 ks) A DŘEVĚNÉ ŽIDLE (100 ks) - součást pronájmu stodoly

  2-4

  2-4

  DŘEVĚNÉ STOLY 140x90 cm (21 ks) A DŘEVĚNÉ ŽIDLE (100 ks) - součást pronájmu stodoly

  2-4

  *

  Příjmení a jméno dítěte: *
  Datum narození *
  Adresa bydliště: *

  Příjmení a jméno rodiče, zák. zástupce: *
  Email: *
  Telefon: *

  Co si vzít sebou: Děti ustrojte dle počasí, pro výuku jízdy na koni je třeba, aby dítě mělo pevnou obuv a přilnavější kalhoty. Doporučujeme vzít dětem i náhradní oblečení. Nezapomeňte na ručník, plavky, opalovací krém, sluneční brýle, pokrývku hlavy a přípravek proti klíšťatům. Věci si děti mohou uložit v klubovně naší Jízdárny. Prosíme ale, aby si sebou nebraly cenné předměty (mobily, digitální fotoaparáty apod.). Za případné poškození a ztráty neručíme.

  Jezdec bude vybaven jezdeckou helmou a vestou, které jsou v majetku Jízdárny Hejtmánkovice, v případě, že má vlastní, může si je pro své lepší pohodlí přinést a využívat. Vedoucí má právo zhodnotit stav osobních bezpečnostních pomůcek, aby v jejich důsledku nedošlo k úrazu a jejich stav odpovídal potřebám. Cyklistická helma není vhodná. Podpisem přihlášky souhlasíte s použitím fotografií z jezdecké výuky pro účely propagace Jízdárny Hejtmánkovice. Případné foto je možné si nechat zaslat na email zák. zástupce.

  Dále prohlašuji, že jsem byl(a) seznámen(a) s Provozním řádem, a že zdravotní stav dítěte umožňuje jízdu na koni a další aktivity s tím spojené. Svým podpisem potvrzuji, že jsem si vědom všech rizik spojených s jezdectvím a prací u koní, které mohou vzniknout i za dozoru personálu Jízdárny Hejtmánkovice, v důsledku nepředvídatelného přirozeného chování koně.

  V ceně tábora je zahrnuto i úrazové pojištění dětí po dobu konání tábora, které máme sjednané u Generali Pojišťovna a.s. Toto pojištění kryje reakreační jízdu na koni, ne účast na oficiálních závodech, ty se však u nás ani nepořádají. Obsah pojištění a jeho podmínky, včetně všech dalších informací jsou umístěna na webu Jízdárny Hejtmánkovice a jednoduše se k nim dostane přes odkaz www.bit.ly/urazovepojisteni. Pojistná rizika naleznete na stránce Dětské tábory.

  NEPŘEHLÉDNĚTE: Elektronická přihláška slouží pouze pro evidenci! V den konání tábora, je nutné přinést Přihlášku na tábor s podpisem zákonného zástupce, přihlášku najdete ZDE. Spolu s přihláškou je třeba přinést i kopii kartičky pojišťovny. Dále dokument Seznámení jezdce, který je ke stažení ZDE. Jako datum uveďte den nástupu na tábor. Bez vyplněných dokumentů se dítě nemůže akce účastnit, proto na ně prosím pamatujte.

  V (obec): *
  Dne (datum): *
  Podpis zákonného zástupce: *

  Provozní řád je umístěn na www.jizdarna-hejtmankovice.cz, nebo přímo v klubovně naší Jízdárny. Odesláním vyplněného formuláře objednáváte Letní příměstský tábor s poníky 2017. Na základě toho Vám bude vystavena faktura, která bude doručena na Vámi uvedený e-mail co nejdříve. Pro odeslání vyplněné objednávky klikněte na "závazně odeslat".

  Poznámka k přihlášce: (např.: ubytovaní)