Podzimní prázdniny u koní | 29. – 30. října 2015 |


  ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

  PODZIMNÍ PRÁZDNINY U KONÍ

  MÍSTO: Jízdárna Hejtmánkovice, Hejtmánkovice č. p. 193, 550 01 Broumov,
  CENA: 570 Kč / za jeden den, včetně oběda, svačin a pitného režimu na celý den, pro ubytované v našem penzionu nabízíme speciální cenu 150 Kč / za jeden den,
  ČAS: od 8:00 do 16:00 hodin, sraz v horní klubovně Jízdárny Hejtmánkovice,
  TERMÍN: Dítě můžete přihlásit na oba dny u koní, 29. října až 30. října 2015, či jen na jeden den.

  Přihlašuji dítě na (zvolte datum): *
  Příjmení a jméno dítěte: *
  Datum narození *
  Adresa bydliště: *

  Příjmení a jméno rodiče, zák. zástupce: *
  Email: *
  Telefon: *
  Telefon na další oprávněnou osobu:

  Co si vzít sebou: Děti ustrojte dle počasí, pro výuku jízdy na koni je potřeba, aby dítě mělo pevnou obuv a přilnavé kalhoty. Doporučujeme vzít dětem i náhradní oblečení, pokrývku hlavy, popřípadě přípravek proti klíšťatům. Věci si děti mohou uložit v klubovně naší Jízdárny, prosíme ale, aby si sebou nebraly cenné předměty (mobily, digitální fotoaparáty apod.). Za případné poškození a ztráty neručíme. V den konání přineste prosím zároveň i kopii zdravotní kartičky. V případě, že vlastníte jezdeckou přilbu a ochrannou vestu, jimi děti také vybavte.
  Z pořádané akce budou zhotoveny fotografie, které mohou být následně uveřejněny na webu Jízdárny. Rodiče tímto souhlasí se zveřejněním těchto fotografií.
  Obědy budou zajištěny z místní restaurace.

  NEPŘEHLÉDNĚTE: V den konání Podzimních prázdnin u koní, je nutné přinést dokument Seznámení jezdce, který je ke stažení ZDE. Jako datum uveďte den nástupu na Podzimní prázdniny. Bez vyplněného dokumentu se dítě nemůže akce účastnit, proto na něj prosím pamatujte.

  V (obec): *
  Dne (datum): *
  Podpis zákonného zástupce: *

  Provozní řád je umístěn na www.jizdarna-hejtmankovice.cz, nebo přímo v klubovně naší Jízdárny. Odesláním vyplněného formuláře závazně objednáváte Podzimní prázdniny u koní. Na základě toho Vám bude vystavena faktura, která bude doručena na Vámi uvedený e-mail co nejdříve. Pro odeslání vyplněné závazné objednávky klikněte na "závazně odeslat".

  Poznámka k přihlášce: (např.: ubytovaní)