Ubytování

Nevytvořili jsme jen ubytování, ale místo, kam se budete rádi vracet. Pro krásy naší Jízdárny a jedinečnou eleganci Fríských koní.

 

 Využijte rezervační systém a zarezervujte si svůj pobyt včas.


Čtyřlůžkový pokoj s terasou | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, manželská postel, rozkládací pohovka, TV, připojení na internet, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)
Předností tohoto pokoje je krásná dřevěná terasa, ze které máte výcvik koní jako na dlani.
p0002
Dvoulůžkový pokoj | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, manželská postel, TV, připojení na internet, šatní skříň, komoda, trezor, relaxační křesílko, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)
p0003
Dvoulůžkový pokoj | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, dvě samostatné postele, rozkládací křeslo, TV, připojení na internet, šatní skříň, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)
p0004
Dvoulůžkový pokoj | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, manželská postel, TV, připojení na internet, šatní skříň, komoda, trezor,kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)
p0005
Dvoulůžkový pokoj | Koupelna se sprchovým koutem, WC, šatní skříň, dvě samostatné postele, TV, připojení na internet, šatní skříň, komoda, relaxační křesílko, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)
p0006
Čtyřlůžkový pokoj |  Tento pokoj je zařízen koupelnou s vířivou vanou, WC, šatní skříň manželská postel, rozkládací pohovka, TV, připojení na internet, trezor, kuchyňka na přípravu lehčí formy jídel. (více)
Ponořte se do bublinek v koupelně s masážní vířivou vanou.

booking

Masáže na pokoj

Obzvlášť po pořádném jezdeckém tréninku oceníte profesionální masáž celého těla od Věry Popelkové, ale nechat se hýčkat můžete třeba i jen pro ještě krásnější den.

V nabídce je široká paleta masáží, vyberte si tu svou… více se dočtete zde.

Fotogalerie z Jízdárny

IMG_8227