Dětské tábory

Jízdárna Hejtmánkovice organizuje kromě jednodenních akcí v průběhu celého roku i příměstské tábory pro děti. Každý den začínáme přípravou koní a poníků, kdy děti seznamujeme s teorií a bezpečnou prací u koní a pokračujeme samotnou výukou jízdy, samozřejmě vždy pod dohledem našich kvalifikovaných trenérů jezdectví.

Zajištěn je celodenní pitný režim, svačiny a teplý oběd v blízké restauraci. Kromě výuky u koní je pro děti připraven další program, kde děti tvoří nebo hrají hry. Každého potěší i koutek se zvířátky, který se nachází hned vedle dětské klubovny. Dětské tábory jsou v létě pořádané ve více termínech.

AKTUÁLNĚ V ROCE 2017 NABÍZÍME:

| ČERVENEC – SRPEN | Letní příměstský tábor s poníky |
PRO KOHO JE TÁBOR URČEN

Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Díky individuálnímu přístupu a malým skupinkách je výuka vždy přizpůsobena znalostem a schopnostem jednotlivých dětí. Tábor s poníky je určen i pro menší děti od 5-ti let. 

Jelikož se jedná o tábor příměstský, kdy děti tráví den na Jízdárně, ale přespávají doma, je vhodný i pro mladší děti, které nejsou na běžný táborový režim dosud zvyklé. Příměstský tábor je tak skvělou průpravou, a to nejen pro děti, ale i rodiče :))

TÁBOROVÉ ZÁZEMÍ A PROGRAM

Pro děti je připravena klubovna, samotná výuka probíhá na dvou pískových jízdárnách, přičemž areál je obklopen překrásnou klidnou krajinou a proto s koníky vyrážíme i na procházky do přírody.

Začínáme každý den v 8 hodin a scházíme se u klubovny v horní části areálu, odchod je naplánován na 17 hodin (při včasné domluvě je možné dohodnout se i individuálně). Celé dopoledne je věnované výuce na koních a péči o ně. Následuje oběd a odpolední chvilka odpočinku, poté další naplánovaný program. V průběhu celého dne je dbáno na pitný režim a děti dostávají svačiny.

CO BUDOU DĚTI POTŘEBOVAT

Dětem doporučujeme vzít si jezdecké kalhoty, pokud je nevlastní, tak postačí i jiné přilnavé kalhoty. Dále pohodlnou obuv, gumáky, kartičku zdravotní pojišťovny, kšiltovku, krém na opalování, plavky a osušku. Přilbu, pokud vlastní přímo jezdeckou, případně cyklistickou.

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ

V ceně akcí a táborů pro děti je zahrnuto i úrazové pojištění dětí po dobu konání akce, které máme sjednané u Generali Pojišťovna a.s. Toto pojištění kryje reakreační jízdu na koni, ne účast na oficiálních závodech, ty se však u nás ani nepořádají. Pojištění ale můžeme sjednat jen dětem, které se na akci přihlásily alespoň dva pracovní dny před jejím konáním. Celkový obsah pojištění a jeho podmínky, včetně všech dalších informací si můžete přečíst pod tímto odkazem www.bit.ly/urazovepojisteni.

POJIŠTĚNÁ RIZIKA GENERALI
Smrt následkem úrazu ne
Trvalé následky úrazu 200 000 Kč
Tělesné poškození úrazem ne
Denní dávka po dobu léčení 100 Kč
Denní dávka hospitalizace 100 Kč
Cena na den (dítě) 47 Kč
Cena na 10 dnů 47 Kč
Cena za 10 dnů a 22 1034 Kč

Jízdy na ponících

Příprava na obsednutí

Velikonoční prázdniny u koní