Letní tábor s poníky 2017 – plně obsazeno

letni-tabor-2017-tiskDivoký západ už volá všechny malé i velké indiány! Opět je tu náš letní příměstský tábor pro děti, na které se těší všichni naši poníci! 🙂 

Stylové ubytování v penzionu je navíc skvělou odměnou za celý rok snažení i pro dospělé. A zatímco se budou děti učit jezdectví, svou dovolenou si zde mohou užít i rodiče a pro opravdový rodinný zážitek vyrazit i na vyjížďku na Fríském koni.

Letní příměstský tábor s poníky je vhodný již pro děti od 5-ti let, ale učit se na nich mohou i děti větší. Najdete u nás totiž poníky různých velikostí, od malých shetlandských poníků, které děti dobře ovládají až po větší české sportovní poníky. Díky individuálnímu přístupu, jsou všechny termíny vhodné pro začátečníky i pokročilé:

  • 10. – 14. července 2017,
  • 24. – 28. července 2017,
  • 7. – 11. srpna 2017,
    • Všechny termíny máme plně obsazené!

VYPLŇTE ZDE PŘIHLÁŠKU NA TÁBOR S PONÍKY 

Máme u nás jenom samé hodné poníky, přesto žádné dítě nesedne na poníka bez bezpečnostní helmy a vesty, které máme k zapůjčení. Děti si mohou přinést vlastní jezdecké bezpečnostní pomůcky, ale cyklistické helmy nejsou vhodné.

Začínáme každý den v 8 hodin a scházíme se u klubovny v horní části areálu, odchod je naplánován na 17 hodin (při včasné domluvě je možné domluvit se i individuálně). Děti jsou rozděleni na několik skupinek, dve svých jezdeckých zkušeností a střídají se ve výuce na ponících. Jedna skupina jezdí dopoledne a druhá odpoledne. Výuka se střídá s naplánovamým zábavným program pro děti a tvořením. V poledne chodíme na oběd a v průběhu celého dne je dbáno na pitný režim, děti dostávají také dvě svačinky.

Cena za tábor je 2 900,- včetně DPH.

V ceně je zahrnuto také úrazové pojištění pro děti po dobu konání tábora, které kryje rekreační jízdu na koni, veškeré informace ohledně tohoto pojištění si můžete přečíst v jeho podmínkách. Pojištění ale můžeme sjednat jen dětem, které se na akci přihlásily alespoň dva pracovní dny před jejím konáním. Pojistná rizika naleznete na stránce Dětské tábory.

Další informace o táborech na Jízdárně se dozvíte zde.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Elektronická přihláška slouží pouze pro evidenci! V den konání tábora je nutné přinést vytištěnou Přihlášku na tábor s podpisem zákonného zástupce, kopii kartičky pojišťovny a také vyplněný dokument Seznámení jezdce s datem dne zahájení tábora. Zároveň musíte být seznámeni s Provozním řádem. BEZ TĚCHTO NÁLEŽITOSTÍ DÍTĚ NEMŮŽE PRACOVAT S PONÍKY! Pokud tedy dorazíte první den tábora bez těchto vyplněných a podepsaných dokumentů, bude dítě zapojeno do her, ale u koní se může pohybovat pouze jako pozorovatel.

KAM ZA DALŠÍM DOBRODRUŽSTVÍM NA KOŇSKÉM HŘBETĚ?